Leden 2012

TVD - Damon wallpaper

30. ledna 2012 v 21:01 TVD - Other Fan Art
Tedy to je výbornej plakát :D Přímo k nakousnutí :DSteven R. McQueen Photoshot

30. ledna 2012 v 20:10 Steven R. McQueen
Našla jsem pár pěkných fotek, kde je Steven fakt fešák :D


Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku


Návštěvnost 23.1. - 29.1. 2012

30. ledna 2012 v 19:43 | Terezka |  Návštěvnost
23. ledna - 55
24. ledna - 63
25. ledna - 37
26. ledna - 26
27. ledna - 41
28. ledna - 49
29. ledna - 45

celkem 316 návštěv
děkuju

Klaus and Caroline = ♥ ?

28. ledna 2012 v 20:08 TVD - Photo Fan Art
No podle této fotomontáže to vypadá, že fanoušci TVD tomuto páru docela fandí :D Rozhodně bude zajímavé sledovat, kam to celé povede :D

Sparks will fly between Klaus and Caroline on Vampire Diaries Season 3.

" Celý svět tam venku na tebe čeká. Velká města, umění, hudba. Skutečná krása. "

Interview with Joseph Morgan / O dvoření se nové dívce a výhře nad Stefanem

28. ledna 2012 v 14:09 Interviews
Rozhovor pro TV Line:


TVLine: Musíme si popovídat o vztahu, který začíná vznikat mezi Klausem a Caroline. Co nám můžeš prozradit o dalším ději?

Joseph: Na někoho se zaměřil. Nebude to však příliš snadné. Dívka, o kterou má zájem bude předstírat nezájem, takže pro něj bude složité se jí dvořit. A po tisíci letech, kdy se nic moc nezměnilo, mít někoho nového a fascinujícího bude velká změna. Takže je to částečně výzva a částečně si myslím, že je vybíravý. Touláš se tisíc let a provedls tolik věcí a tak hledáš někoho, kdo pro tebe nebude tak snadno dostupný a myslím, že to on našel. Opravdu jsem si natáčení posledních epizod užíval, hrál jsem ho z jiné stránky, poznali jsme, jaké city chová k rodině. Je to jiná stránka jeho lidskosti, emocí, ta, která se snaží dvořit a najít někoho, komu může věřit a kdo by věřil jemu.

TVLine: Byls překvapený, kdo ta osoba je?

Joseph: Ano. Nepředpokládal jsem to. Je to neuvěřitelně vzrušující. To můžem říci o všech zápletkách v seriálu. Vždycky, když dostanu scénář, divím se: " Opravdu? To by mě nenapadlo. " Když jsem dostal první scénář, taky mě překvapilo, že Klaus je vůbec hybrid.

TVLine: Stefan rozehrál pěkně tvrdou hru s těmi rakvemi a Klaus prozatím neměl moc štěstí v tom mu to překazit. Co bude dělat dál?

Joseph: Klaus chce vyhrát válku, ne bitvu, je stratég. Jestli je něco, co se za tisíc let naučíš, je to trpělivost a on jí má skutečně dost. Takže si myslím že jo, podnikne nějaké kroky, které nečekal, přeskupí se a bude myslet strategicky ale vymyslí, jak z toho dostat to nejlepší. Ale bude to chvíli trvat. To, co je v té čtvrté rakvi je pěkně napínavé a myslím, že si to ještě scénaristi nechají nějaký čas pro sebe.


TVLine: Bonnie je více při Stefanovi. Dostane jí to do konfliktu s Klausem?

Joseph: Určitě. Když nejsi s ním, jsi proti němu, že? Dostává se tak do přední linie a její matka také, takže to bude velké.

TVLine: Mluvme teď o poutu, které svazuje Tylera s Klausem. Je nějaká cesta, jak ho zrušit?

Joseph: On to pouto chce zrušit pořád více, protože ho Klaus tlačí do nepohodlné situace. Takže když nutí Tylera dělat něco, co se mu nelíbí a Tylerovi se to skutečně vůbec nelíbí, příští týden zkusí něco ještě horšího. Zatím nevíme, jak to pouto zrušit. Je to neskutečně silné ale vím, že se Tyler o něco pokusí. Jenom nevím, jestli uspěje, jestli ano, nebude to snadné. Nejspíš bude muset zapojit magii.Joseph Morgan - Scan from US Weekly

27. ledna 2012 v 23:04 Joseph Morgan
Herci z The CW. Zleva: Shane West, Wilson Bethel, Joseph Morgan, Jared Padalecki, Ed Westwick, Kris Polaha.


TVD - Behind the scenes with Nina and Ian

27. ledna 2012 v 21:54 Others
Nahlédnutí za scény The vampire diaries s Ninou a Ianem, oběma to sluší a Nina si z něj slušně utahuje :D


TVD on Crack :D

27. ledna 2012 v 21:44 Funny clips
Já osobně nefandím příliš dlouhým videím ale tohle je fakt dobrý :D Výtah ze všech možných vtipných chvilek nevyjímaje tu, kde se Damon diví, že Stefan už není panic :D


TVD Quotes from Our town

27. ledna 2012 v 20:48 Quotes
Stefan: Bydlím tady.
Klaus: Fajn, když to budeme brát takhle, tak já jsem tu byl dřív.Stefan: Přátelé neokrádají přátele o svobodnou vůli.
Klaus: Jo, uznávam, to byl trochu extrém. Občas ztrácím sebekontrolu.Alaric: Nemůžou být schůzky rady jen schůzky rady?
Damon: Ne.Damon: Carol, neber to špatně ale uvědomuješ si, že jsi právě líbala zadek nesmrtelnýmu hybridovi, který zničil život tvému synovi?Damon: Co to děláš? Žádnej mrtvej hybrid na Párty zakladatelů.Elena: Nesmíš mě znovu líbat.
Damon: Já vím.
Elena: Nemůžu. Není to správné.
Damon: Je to správné, ale ne teď.


New character in TVD - Samantha Gilbert

27. ledna 2012 v 14:24 Spoilers
TV Guide Confirms Another Gilbert + EP316 Title Podle TV Guide bude Samanthu Gilbertovou, tedy novou roli v TVD hrát Lindsey Garrett. Nelze prý ale v dohledné době očekávat, že se její cesty skříží s Eleninými, protože se prozatím objeví jen ve flashbacku. S touto postavou se setkáme v epizodě 3x16 s názvem 1912. Bude hrát jednu ze členů zakladatelské rodiny v Mystic Falls a setká se s oběma bratry Salvatorovými.Stefan and Elena - Incomplete

24. ledna 2012 v 21:58 Stefan a Elena
Krásné video s podkresem Incomplete od Backstreet Boys


TVD New spoilers about Klaus and Caroline etc.

24. ledna 2012 v 20:27 Spoilers
Spoilery z E!Online:


Otázka: Miluju tu chemii, co probíhá mezi Caroline a Klausem. Výborná zápletka! Jak to s nimi bude dál?

Tato zápletka je prý jednou z nejoblíbenějších v TVD nejen fanoušků ale také scénaristů, nelze prý však očekávat náhlý zrod vztahu mezi těma dvěma. Caroline stále pevně věří, že Tyler nějak překoná to pouto, které ho spojuje s Klausem. Ale také nemáme čekat, že by se Klaus držel nějak moc zpátky. Více o jeho úmyslech se dozvíme z epizody Dangerous Liaisons, která bude odvysílána 9. února.

Otázka: Stefan a Elena - existuje pro ně nějaká naděje?

Milostný trojúhelník vygradoval v minulých několika epizodách, kdy se Stefan a Damon pokoušeli znovu obnovit bratrské pouto naproti tomu, že jsou oba zamilovaní do stejné dívky.

Otázka: Je tu možnost, že Stefan bude nakonec horší než Klaus a z Klause se stane starý dobrák? Mám rád zlýho Stefana.

Producenti řekli, že z Klause se měkota nestane ale to neznamená, že neuvidíme jeho lidštější stránku - kromě jeho setkání a bojování se Stefanem. Čím to je, že v něm Stefan probouzí jeho horší stránku?

Otázka: Kdy zas uvidíme Jeremyho?

Steven R. McQueen je prý stále v Atlantě, takže je možné, že Jeremyho někdy brzy uvidíme.


Interview with Paul Wesley

23. ledna 2012 v 21:50 Interviews
Paul si užívá docela výbušnou sezonu TVD se všemi změnami, kterými Stefan prochází. Ale upír není jediná nadpřirozená role, co ztvárnil - v letech 2006 a 2007 hrál napůl anděla Aarona Corbetta v seriálu Fallen na základě novel Thomase Sniegowskeho. Hrál také vlkodlaka a Luthora.

Paul Wesley at the Bing presents THE CW PREMIERE PARTY | ©2011 Sue Schneider

Assignment X: Tešil ses, jak tuto sérii budeš hrát zlého Stefana?

Paul: Jo, víc než na cokoliv jiného. Chci hrát spoustu různých rolí a nechci, aby se role stali stereotypem takže tohle je pro mě výborná šance dělat něco jiného.

AX: Hrál jsi různé role ve scifi/fantasy a hororech ještě před Stefanem?

Paul: Hrál jsem Lucase Luthora ve Smallville a také jsem pracoval na seriálu Wolf Lake ( vlkodlačí téma ) na CBS.

AX: Stefan je pro tebe velká změna, v porovnání s Aaronem z Fallen. Když jsi natáčel film, myslel sis, že z toho bude také seriál?

Paul: Když jsem natáčel pilotní díl, věděl jsem, že film má stejně dvě hodiny. Věděl jsem, že se to bude vysílat. Věděl jsem, že kvalita produkce je výborná. Ale nebyl jsem si jistý, jestli si budou moct dovolit točit seriál, protože tam bylo spousta vizuálních efektů a akčních sekvencí. Ale nebyl jsem příliš překvapený. Byl to můj pátý pilot a jeden z nejlepších, který jsem točil.

AX: Fyzicky, co byla nejtěžší věc, jakou jsi jako herec dělal? Co třeba létání zavěšený ve vzduchu na takových drátech nebo skákání z výšek?

Paul: Být zavěšený na drátech je na houby. Nesnáším to. Nebudu lhát. Opravdu to bolí. Máš scénu, kde musíš hrát, musíš zůstat v roli a pak k tomu cítíš tu hroznou bolest v tříslech, protože celá tvá váha spočívá na drátech v těchto místech. Je to děsný. Kdokoli říká, že je to legrace, tak lže. Ale já se to snažím překonat a když vidím, jak se to povedlo, tak jsem šťastný.

AX: Jsi potěšený nebo překvapený tím, jak fanoušci přijali seriál The vampire diaries?

Paul: Páni, to je splněný sen. Nikdo nechce účinkovat v show, která má nízkou sledovanost. Tohle chcete dělat - překvapovat lidi všeho věku a myslím že to je to, co The vampire diaries dělají. Nejsou to jenom děti či teenageři ale také lidi mého věku a to je pěkné.