Interview with Paul Wesley and Joseph Morgan

28. října 2011 v 19:25 |  Interviews
Docela tu chybělo nějaké to interview, tak jsem jedno našla, s Paulem Weasleym a Josephem Morganem pro TV Guide Magazine. Hovoří zde o svých rolích, jejich vztahu a kam to může všechno vést :DTV Guide : Vy dva společně jste naprostí specialisti na pustošení a binec. Byli jste přáteli ještě předtím, než Joseph začal v seriálu hrát, že ano?

Paul: Poznali jsme se přes přátele a hned jsme si dobře rozumněli. Joseph je opravdu v pohodě, takže když jsem se bavil s Julií Plec o postavě Klause řekl jsem: " Měla byste zvážit obsazení Josepha Morgana. "

Joseph: Divil jsem se, že mi Julie volala kvůli castingu!

Paul: A o šest měsíců později byl obsazen do role.

TV Guide: Vaše role si provražďují cestu napříč Amerikou a snaží se vytvořit smečku hybridů upírů-vlkodlaků. Jaké to je spolupracovat na tak intenzivních a krvavých scénách?

Joseph: Klaus skutečně chce společnost někoho stejně temného, ne-li ještě temnějšího, než je sám, takže čím víc se noříme do Stefanovo rozparovačské části, tím větší sranda to je.

Paul: Co je taky skvělé je to, že naše postavy mají svoji minulost. Stefan zrovna zjistil, že byl Klausem ovlivněn, aby zapomněl, že se kdysi přátelili. Úplně ho to šokovalo ale také donutilo na Klause pohlížet nejen jako na naprostý prototyp zla. Je najednou tím chlápkem, se kterým se Stefan přátelil.

Joseph: Chci vidět, kam až Stefan zajde. Jestli Klause překoná v jeho zlu.

Paul: Jsem pro!

TV Guide: Zní to, jakože rád hraješ rozparovače.

Paul: Je to jako kdyby mi spadlo závaží z ramen, vážně. Stefan ve druhé sérii mě vyčerpával. Bylo nutné ukázat více jeho nedostatků. Nikdy jste ho neviděli si užívat jen tak nějakou zábavu, protože pořád někoho chránil. Takže je fajn nemít kolem sebe tuhle skličující atmosféru, že vždycky musí udělat něco správného.
TV Guide: Ale jak daleko bude moct Stefan zajít, než to bude příliš a nebude mu moci být odpuštěno? Měl by být romantický hrdina téhle show!

Paul: I když je už skoro na samé hraně a vy si myslíte, že už mu nikdy nebudete moct důvěřovat a mít ho rádi, pořád si myslím, že scénaristé mají tu moc ho zas polepšit.

Joseph: Damonovi bylo odpuštěno. Hodně věcí. Ale moje role zabila Jennu takže bych se divil, kdyby tu byla nějaké odpuštění možné.

Paul: Já myslím, že je snadné ti odpusit.

Joseph: Ty mi odpustíš?

Paul: Ano, ale jsem předpojatý.
TV Guide: Myslíte si, že tenhle váš vztah vydrží?

Joseph: Nemyslím si, že se někdo jen tak objeví a odčaruje Stefanovy ovlivnění a všechno se vrátí do starých kolejí a on bude s Elenou. Jako všechny vztahy to bude komplikovanější a složitější. Zajímá mě, kudy se to bude ubírat.

Paul: Dostanu od tebe snad ve 13 epizodě rozchodovou esemesku?

Joseph: Nerozešel bych se s tebou esemeskou.

TV Guide: Julie Plec říká, že se Klaus nenarodil jako zlý, jenom měl málo rodičovské lásky.

Joseph: Jo, je produkt disfunkční rodiny. Otec jeho sourozenců není jeho otcem - jeho matka měla aféru s někým z vlkodlačí smečky. Takže tu byl vždy ten pocit, že není milovaný stejně jako jeho sourozenci. Vozí si svou rodinu v rakvích. To miluju. Všechny je zabil ale chce je mít stále u sebe. A teď chce, aby mu byl Stefan a hybridi novou rodinou a náhradou lásky, kterou postrádal.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama